JACOB COLLIER // DJESSE UK & EUROPE TOUR

JACOB COLLIER // DJESSE UK & EUROPE TOUR

JACOB COLLIER // DJESSE UK & EUROPE TOUR

Oznámení následuje po vydání Collierova nového singlu „Witness Me“, na němž se podíleli kanadský zpěvák a skladatel Shawn Mendes, britský rapový titán Stormzy a devatenáctinásobný držitel Grammy a gospelová legenda Kirk Franklin. Píseň je srdceryvnou ódou na sílu empatie. Tento týden ji BBC Radio 1 vyhlásilo za „nejžhavější nahrávku na světě“.

Witness Me“ je čtvrtým nahlédnutím do dalšího dílu Collierova žánrově nevyhraněného čtyřalbového projektu DJESSE, které vedle dříve vydaných singlů „Little Blue (feat. Brandi Carlile)„, „Wherever I Go (feat. Lawrence & Michael McDonald)„, „WELLLL“ a na Grammy nominované „Never Gonna Be Alone (feat. Lizzy McAlpine & John Mayer)“ dává fascinujícím způsobem nahlédnout do mimořádné hloubky a rozsahu chystaného alba.

Jako vůbec první muž se objevil na obálce časopisu Vogue Darling; objevil se na červencové obálce časopisu Rolling Stone UK a je také spoluautorem a účinkujícím na sedmi skladbách alba This Is What I Mean od Stormzyho. Hojně spolupracoval také s kapelou Coldplay, s níž v únoru vystoupil v pořadu Saturday Night Live, loni v létě byl hostem na jejich koncertech na stadionu ve Wembley a podílel se na jejich albu Music of the Spheres. Podílel se také na velkých hitech, včetně písně Good Days od SZA, písní Lizzy McAlpine a Kehlani, uvedl na trh vyprodanou značkovou řadu hudebních bot Crocs a nedávno vystoupil na své dosud největší show v kariéře v Hollywood Bowl s kapacitou 17 000 diváků.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Začátek:

12. 11. 2024 20:00

Konec:

12. 11. 2024 22:00

Poplatky a lístky

Vstupné od
1 490,00

Místo konání akce

Adresa:

O2 Universum, Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha, Libeň

GPS:

50.10339829999999, 14.493505