Vítejte v inovativním kadeřnictví využívající ty nejpokrokovější technologie a přípravky dnešní moderní doby s důrazem na respekt k přírodě a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Služby kadeřnictví

Mezi služby našeho kadeřnictví patří: Střihy dámské / panské / dětské, zesvětlování freehand, barvení vlasů technikou AirTouch, která je velmi šetrná k vlasům a dodává jim opravdu krásný a zdravý vzhled, melírování, barvení, celoplošné zesvětlování, tónovaní, hloubkové ošetření vlasů a vlasové pokožky a wellness péče o vlasy a pokožku hlavy.

Naše kadeřnictví jako jedno z mála nabízí Trichologické vyšetření což je diagnostika vlasů a vlasové pokožky za pomoci mikrokamery. V návaznosti na to nabízíme Welness programy, které řeší problémy s vlasovou pokožkou (padání vlasů, Seborea, Alopecie, Lupénka).
Pro důkladné ošetření vlasů a vlasové pokožky používá naše kadeřnictví zařízení Vapomist 1, vytvářející horkou páru, která rozpouští usazeniny (smog, chemické látky) a vlas tak čistí do hloubky.
Dále pára vlasy silně hydratuje.
Doporučujeme u nás využít i wellness vlasovou péči Malibu C, což je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů VITAMÍNU C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.

Pracujeme výhradně s italskou profesionální vlasovou kosmetikou MAXXelle, jejíž základ tvoří biologické a neagresivní přísady, vytvářenou s respektem k přírodě. Doplňkově používáme taktéž italskou značku Jean Paul Mynè.

Dále nabízíme manikúru pod záštitou značky RUSCONA.

Dovolte mi, abych se také představila

Jmenují se Julie a vlasům se věnuji více než polovinu svého života. O studiu oboru kadeřník a vlasová kosmetika rozhodla moje vášeň pečovat a starat se o lidi s přirozeným citem pro estetično. Jsem nadšena, že mohu svou vášeň pro vlasy a v průběhu let mnoho nasbíraných zkušeností využít od roku 2017 ve svém vlastním kadeřnickém vlasovém ateliéru, oáze klidu, relaxace a krásy.

Dnes mohu svým klientům nabídnout ty nejlepší služby.
Je pro mě nesmírně důležité se neustále posouvat a pilovat své dovednosti na mezinárodních stážích a školeních.
V posledních letech se věnuji také poradenství ohledně vlasové pokožky, která je neoddělitelnou součástí na cestě ke zdravým vlasům.
Mít krásné vlasy a zdravou pokožku je touha každého a proto vytvoříme pro každého klienta individuální plán.
Díky vhodně zvolené péči a přesnému postupu dosahujeme s klienty 100% výsledky.
Pracujeme s produkty, které propojují účinky tradiční léčivé kosmetiky a aromaterapie, s nejmodernějšími postupy výroby a nanotechnoligií.

Přijďte vyzkoušet kvalitu a pestrost služeb našeho Vlasového ateliéru Julie

Těšíme se na Vás.

Adresa

Adresa:

U Rajské zahrady 1055/20, 130 00 Praha 3 - Žižkov

GPS:

50.0831453, 14.4437772

Telefon:
Kontaktujte firmu
Naplánovat si trasu

Otevírací doba

Pondělí

dle objednání

Úterý

dle objednání

Středa

dle objednání

Čtvrtek

dle objednání

Pátek

dle objednání

Sobota

zavřeno

Neděle

zavřeno

Napsat recenzi

Odesláním recenze souhlasíte se zpracováním zadaných údajů. Podrobnost zde
captcha-input
Ceny
Prostředí
Personál
Služby
Kvalita
Publikuji ...
Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno
Vyplňte prosím všechny položky
Captcha check failed